Články

dodatečně report z Fichtel Day v Soběslavi

V sobotu 13.1.2018 se uskutečnil již tradiční Fichtel Day v Soběslavi. Tentokrát byla trať suchá, bez bahna, dokonce sněhu jsme se letos vyhnuli. Díky tomu byla trať hodně rychlá. Za Motosport Chýnov startovali Iveta Sládková, Milan Kos, Petr Havlíček, Ondřej Vachta a Ondřej Fučík. Milan startoval v kategorii speciál, ve které bylo přihlášeno 32 jezdců. Kvůli technickým komplikacím se Milan umístil na 18. místě a pionýra do cíle doslova dotlačil. Ani v kategorii klasik se nedařilo. Na start se postavilo 95 jezdců. Ondru Vachtu stroj zradil už po 4 kolech. Iveta v 8. kole propálila píst (ten můžete vidět na obrázku vlevo). Jako 69. se umístil Petr, který ale upadl a poškodil si vazy v koleni. Jako jediný dojel až do cíle Ondra Fučík, který skončil na 67. pozici.