Články

Informace k žádostem o licence

Vážení jezdci a manažeři týmů,

jak bylo avizováno, byl dnes spuštěn Informační systém AČR, v němž si můžete zažádat jak o licenci jezdce, tak o licenci týmu. Odkaz najdete zde:

https://is.autoklub.cz

Nejprve je potřeba se zaregistrovat v levém menu „Registrace“ (vyžaduje to mj. e-meilovou adresu) a poté si můžete zažádat o jakoukoli licenci v sekci „Mé licence“. Je to udělané tak, že Vás to navede, takže se to dá naštěstí označit za „blbuvzdorné“. Je potřeba mít připravený scan potvrzení od lékaře, potvrzení o platbě (platit jde i přes e-banking), fotografii, příp. ověření podpisu rodičů u nezletilých osob.

A nyní důležitá informace ke startovním číslům v MMČR: Vzhledem k tomu, že bude potřeba spárovat startovní čísla jezdců MMČR zadaná vedoucími SMS na základě Žádostí o registraci do SMS na portále www.startovnicislo.cz s vyřízením žádosti o licenci ve výše uvedeném systému vč. platby, budou se startovní čísla v MMČR držet do 1.3.2018. Platí tedy pravidlo garantování čísla jezdcem, který si požádá o licenci do 1.3. a zároveň byl držitelem požadovaného čísla v předchozí sezóně.

Evžen Zadražil, SMS Jižní Čechy, 2018-02-01

Týmové fanynky - Lucka

lucka.018_9016.webx.jpg
 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT