partneři SMS Jižní Čechy 2020: Motor-Technik Jaroslav Vrchota

2020-11-24_21h12_11.jpg

Anketa:

Od kdy myslíte, že se rozvolní opatření, aby mohlo být v kulturním domě vyhlášení JČ KP bez omezení počtu lidí?

Články

Informace ohledně licencí na rok 2020

Mám pro Vás informace ohledně licenčního řízení na rok 2020. Kdo to nechce honit na poslední chvíli před závodama a přijít o číslo, doporučuji si již nyní, nejpozději pak do konce ledna 2020 vyřídit licenci na příští rok v Informačním systému AČR v odkaze ZDE. Kdo tam je evidován již z loňska, je to brnkačka, kdo je nový, nasáže tam nějaká ta vstupní data a frčí dál.

Také jsem aktualizoval formulář Registrace do SMS viz ZDE, který je stejně jako každý rok potřeba vytisknout, vyplnit, podepsat a poslat mě nejlépe naskenovaný mejlem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (když do předmětu zprávy napíšete "registrace SMS", bude to báječný), abych Vás mohl doplnit do nominace jihočeského KP v motokrosu 2020 a případně Vás dát do nominace na MMČR Junior i Senior, když si to ve formuláři zaškrnete. O tento modul zatím bohužel není Informační systém AČR rozšířen. Můžete to poslat klidně i poštou, pokud nemáte scaner,m nebo mi to dodat i osobně. Je to ale stejné jako loni, takže žádné novinky, vše už dobře znáte, tak to snadno zvládnete. Jen podotýkám, že startovní čísla se jak v KP tak i v MMČR drží do konce ledna, tak to nepropásněnte, ať si pak nemusíte dělat nové dresy a polepy.

Jinak kalendář MMČR 2020 bude zveřejněn hned po novém roce a následně se budou obratem dělat kalendáře SMS na sezónu 2020. Letos by to tedy mělo být rychleji, než loni.

8. ledna 2020 zasedne též Sportovní komise SMS Jižní čechy, tak jestli máte nějaké podnětné návrhy a připomínky ke KP, napište mi je na výše uvedený mejl nebo na FB, my je tam pak všechny probereme a necháme o nich hlasovat (pokud to samozřejmě nebude nějaká úplná kravina:-) Na této schůzce se také vyberou hobby svišti, co budou příští rok v JČ KP bojovat v MX1 a MX2:-) Vše pak bude obratem zveřejněno zde na webu.

Evžen, 2019-12-18

Týmové fanynky - Ilona

9k.webx.jpg
 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT