plakáty na nadcházející akce:

plakat_strmy.vrch.chynov.2021.web.jpg

Anketa:

Za jakých podmínek jste ochotni přijet v sezóně 2021 na závody?

jedině bez testů - 42.5%
maximálně s AG testem - 34%
klidně i s PCR testem nebo očkováním - 8.5%
je mi to jedno - 14.2%
nevím - 0.9%

Celkový počet hlasů: 106

Články

Jan Hladík mistrem ČR v pitbike!

Náš týmový pilot Jan Hladík obhájil loňské vítězství v republikovém přeboru kategorie Pitbike v prestižní třídě OPEN. Tímto gratulujeme a zde je Honzovo ohlédnutí za letošní sezónou: 

„Letošní sezóna 2020 byla trošku specifická, byla kratší a zároveň ovlivněná situací okolo COVIDU. Jako vždy ale začala nejprve zimní přípravou, které jsem se věnoval na 100%, proto určitě tato sezóna patří k těm vydařeným. Účastnil jsem se seriálu STOMP MORAVIA CUP, což je mezinárodní mistroství České republiky v pitbike. Tento seriál se jel na různých tratích po celé republice, například v Litovli, ve Studenci či v Raškově. V letošním roce se mi podařilo obhájit celkové první místo, za což jsem velmi rád. Celý seriál jsem odjel bez jakéhokoliv zranění a defektů na motorce, takže celá sezóna dopadla podle mých představ. Bohužel už je na úplném konci a mě teď čeká jen celkové vyhlášení, pokud to situace dovolí. Na další sezónu se velmi těším a doufám, že bude tak dobrá, jako ta letošní. Budu se snažit podat co nejlepší výsledky a obhájit znovu prvenství.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem sponzorům, hlavně BRISK Tábor, dále pak týmu Motosport Chýnov, Tomanon – Stomp Pitbike, Multi Air a také velké DÍK patří rodině a mé přítelkyni!“

2020-11-12

Týmové fanynky - Denisa

denisa.1.web.jpg

 

 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT