ŠAC, Zalány, 2.7.2022:

thumbnail_zalany 2022_plakat_a4.jpg

Anketa:

Chcete na závodech spojený volný trénink s kvalifikací při zachování celkového počtu minut?

ANO - 11.7%
NE - 79.6%
Je mi to jedno - 8.7%

Celkový počet hlasů: 103

Články

náročný závodní víkend - MMČR Junior Horní Újezd a MMČR Senior Dalečín

Uplynulý víkend se jelo nejprve v sobotu juniorské MMČR v Horním Újezdě a v neděli pak úvodní závod Kůta MMMČR Senior v Dalečíně. Náročné to měli především jezdci třídy 85ccm, a také někteří závodníci MX2, kteří jeli oba tyto závody.

Report z juniorky si můžete přečíst ZDE, report ze seniorského šampionátu pak ZDE.

Také Vám přinášíme výsledkový servis. Výsledky MMČR Junior jsou ZDE, výsledky MMČR Senior včetně průběřných výsledků seriálu po dvou závodech pak ZDE.

Z našich týmových jezdců se nejlepe vedlo Eliasovi Ederovi, ktreý v sobotu vyhrál třídu 50ccma upevnil si tak vedoucí pozici v seriálu MMČR. Stříbrný byl pak Elias Felbermair v kategorii 65ccm a ve třídě 85ccm celkově druhý Ricardo Bauer, nováček v této třídě. Druhé místo pak Ricardo zopakoval druhý den i v Dalečíně. Pěkné čtvrté místo si vyjel Adam Hruška v sobotním závodě třídy 85ccm, osmý byl Martin Michalík ve třídě 85ccm. Ve třídě žen (WMX)  byla celkově 5. Alina Barthel, mezi 125ccm Junior skončil devátý Luca Hölzl a ve třídě MX2 Junior byl 5. Luděk Černý. V neděli se mezi nejlepší desítkou objevil Vladislav Mužík ve třídě Veterán, který byl celkově osmý a Zdeněk Svoboda byl pak celkově sedmý mezi zvlášť hodnocenými veterány nad 50 let. V neděli za nás též premiérově startoval Szymon Masarczyk. Tato naše nová týmová posila z Polska skončila na celkovém 7. místě.

Všem těmto úspěšným týmovým jezdcům gratulujeme!

PS: Při sobotním závodě v Horním Újezdu se vážně zranil mladý moravský závodník třídy 85ccm Ferda Lipka. Přejeme mu brzké uzdravení...!

Evžen, 2022-05-10

Týmové fanynky - Kája

kaja_20220626_120005.web.jpg

 

 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT