plakáty na Pacov:

348260064_1269953400291771_3089253726742561969_n.jpg

Anketa:

V jaké třídě by měly jezdit holky v JČ KP?

všechny pouze v Hobby MX2 - 6%
všechny pouze v MX2 - 6%
mohou si sami vybrat, zda v Hobby MX2 nebo v MX2 - 33.3%
která jede/jela MS, nemůže jet v Hobby MX2 - 40.5%
je mi to jedno - 14.3%

Celkový počet hlasů: 84

Články

interview s mistrem ČR Rene Hoferem

(pokračování z titulní strany)

Jak jsi byl spokojen s uplynulou sezónou 2013, na jaký závod vzpomínáš jako nejlepší a naopak jako na nejhorší?

S loňskou sezónou jsem byl celkově rozhodně spokojen. Nejlepším závodem pro mě byl MX Masters Austria v Guntersdorfu. Hůře se mi vzpomíná na jednorázový závod MS světa Juniorů, který se jel v Jiníně. Měl jsem obě jízdy dobře rozjeté, tu první jsem dokonce vedl, ale celkem třikrát jsem spadl a to mě bohužel vzalo možnost získat případný medailový úspěch.

 

Jak vypadá Tvá zimní příprava?

Pokud to počasí dovolí, trénuji na své KTM 85ccm. Letošní zima zatím nabízí příležitostí poměrně dost. Jinak si udržuji fyzičku kondičním tréninkem.

 

Jsi úspěšný mladý rakouský motokrosař a jezdíš na rakouské značce KTM. Existuje mezi Vámi nějaká užší spolupráce?

Ano, jsem testovací jezdec dvoutaktní pětaosmdesátky a tak mám od značky KTM tu nejlepší podporu. Spolupráce s KTM je zkrátka perfektní.

 

Jaké máš plány na sezónu 2014?

Loni jsem měl jako hlavní třídu ještě 65ccm, ale pětaosmdesátku už jsem zkoušel jak při závodech v Rakousku, tak v Čechách. V letošní sezóně budu jezdit již pouze na stroji 85ccm. Soustředit se budu hlavně na rakouské a české juniorské mistrovství, dále na MX Masters Austria a ADAC Junior Cup.

 

Máš na svém kontě již mezinárodní titul mistra ČR ve třídě 50ccm i v 65ccm. Pomýšlíš i na titul ve třídě 85ccm?

Tak určitě bych chtěl získat i další český titul, to je jasné. Jestli se mi to ale podaří už letos, nebo až v dalších dvou letech, je zatím těžko říci. Každopádně také hodně záleží na tom, jestli nebude rakouské a české juniorské mistrovství v termínových kolizích, což by byla velká škoda.

 

Co Tvé další cíle pro sezónu 2014?

Chtěl bych míchat pořadím na čele i v rakouském juniorském šampionátu. Mistrovství Evropy letos nepojedu vůbec. V MS třídy 85ccm bych se rád kvalifikoval do hlavního závodu.

 

Chtěl bys něco říci závěrem?

Určitě bych chtěl poděkovat svým rodičům, především pak taťkovi, který mě podporuje nejen činy, ale i důležitými radami. Také bych chtěl poděkovat všem svým sponzorům a Motosportu Chýnov, který mi poskytuje pro mě hodně důležitou celkovou podporu v rámci Mistrovství ČR.

Závěrem bych chtěl poděkovat za tento rozhovor. Všem motokrosařům pak přeji úspěšnou sezónu bez úrazů. A jak se říká – nechť zvítězí ti nejrychlejší!

 

Já zase děkuji za rozhovor!

Evžen Zadražil

Týmové fanynky - Valentýna

valentna_20230527_839.web.jpg

 

 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT