podium MMČR Pacov, 85ccm:

img_7836.jpg

Anketa:

Na jakou trať jihočeského KP se letos nejvíc těšíte?

Kluky - 35.9%
Pacov - 15.5%
Netolice - 22.5%
Votice - 2.8%
Jinín - 9.2%
Nihošovice - 9.9%
Horažďovice - 3.5%
nevím - 0.7%

Celkový počet hlasů: 142

Články

interview s Lukášem Komprdou

(pokračování)

2. Co Tvá zimní příprava, jak to snoubíš s prací, resp. s holkama?

Zimní příprava probíhá jako každý rok podobně. Každodenní cvičeníčko, nějakej relax a pokud je to možné, tak i trénování na motorce (když jsou mrazy, tak v hale Mohelnici) Věnuji se i práci v naši rodinné topenářské firmě a ohledně ženskejch, tak mám přítelkyni, která se mě snaží pomáhat, s čím potřebuji, takže to je v pohodě.) Jinak před sezónou pokud tu budou mrazy a dovolí to finance, tak se budu chtít určitě jet rozjet do Itálie.

 

3. Za jaký pojedeš tým, jaké seriály a na jaké motorce v sezóně 2014?

V České republice budu opět startovat za Mohelnický SZA-STAV racing team a v rakouských mistrácích za Motosport Chýnov i s podporou SZA-STAVU. Takže pojedu kompletní velký český mistrák a rakouský také. Dále možná nějaké zahraniční závody a také ve volných termínech, když bude někde něco poblíž. Všude budu startovat na motocyklu značky KTM 250sx-f 2014.

 

4. Co Tě přimělo k tomu, startovat na rakouském mistráku a proč zrovna za Motosport Chýnov?

Rakouské mistrovství mě už nějakou dobu velice lákalo, a tak když jsme se domluvili společně s teamem Motosport Chýnov, který se ve spolupráci s rakouským motokrosem hodně angažuje, na určitých podmínkách, byl jsem velmi rád. Kladu si tam velký cíl:-)

 

5. Jaké máš ambice pro český mistrák a jaké v Rakousku? Znáš tam tratě a soupeře?

Doufám, že na tom budu jak zdravotně tak fyzicky dobře, aby od toho výsledky vypadaly. Do nové sezóny se zatím cítím velmi dobře a věřím si. Pro velký český mistrák do TOP10, ale TOP5 by bylo ještě lepší. Na pár závodech jsem ukázal, že na to mám, když jsem se kolem třetího pohyboval, tak uvidíme, jak na tom budu fyzicky, psychicky a zdravotně. Pro Rakouský mistrák si kladu vyšší cíle a to TOP3. Znám soupeře a věřím, že na to budu mít. Uvidíme však, jak mi sednou rakouské tratě.

 

Děkuji za rozhovor a přeji hodně štěstí!

Evžen Zadražil

Týmové fanynky - Lea

lea.img_20240516_135800.jpg

 

 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT